Мовознавчий квест "Подорож країною Мовознавства"

09 листопада 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Зєнкова Юлія Іванівна, вчитель української мови та літератури   провела  мовознавчий квест  для учнів старших  класів. Тематичний захід, присвячений Дню української писемності та мови.

Мета заходу: перевірити вміння учнів практично застосовувати знання, здобуті на уроках української мови; розвивати логічне мислення й асоціативне мислення, увагу, спостережливість, ерудицію, удосконалювати вміння працювати в команді.

Мовознавчий квест проводився упродовж дня. У заході брали участь 5 команд, які були ознайомленні з маршрутом квесту. У визначений час усі команди зібрались у фойє школи й отримали конверти із завданням. Виконуючи завдання, команди діють згідно з інструкцією. Бали, які отримали учні під час мовознавчого квесту в кінці дня, обмінювались на оцінки. Перемогу отримує команда, яка перша дійшла до фіналу.

У цікавій ігровій формі у старшокласників розвивається  логічне мислення, увага, спостережливість, уміння працювати в колективі; плекається любов і повага до рідної мови, прагнення вивчати її, досліджувати і збагачувати.