9 листопада - День української писемності та мови

07 листопада 2019 рокуМихайловська Лариса Іванівна, вчитель української мови та літератури організувала учнів 7-Г класу взяти участь у літературній гостинній із сучасною письменницею Оленою Осмоловською.

Письменниця запропонувала дітям огляд літератури, де героями є їх однолітки, але всі ці діти мають фізичні вади.

Уся розмова була спрямована на головного героя повісті “31 меридіан”. Дмитрик з 9-місячного віку захворів на невиліковну хворобу, яка “посадила” його в інвалідний візок. Хлопчик був закоханий в українське слово та життя, а до чого тут 31 меридіан…

На 31 меридіані заходиться м. Канів, а там є святиня кожного відомого українця – могила Т.Шевченка – основоположника української мови.

Тож відчуйте 31 меридіан, набирайтеся сили, розмовляйте українською мовою, бо мова – це ДНК НАЦІЇ.