Інтерактивний захід на тему «Не піддавайся шкідливій звичці!»

27 лютого 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Заяць Надія Зіновіївна, класний керівник 5-Г класу провела інтерактивний захід на тему «Не піддавайся шкідливій звичці!».
Головна мета заходу: запобігти шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків.
Завдання заходу: розвивати навички критичного мислення; формувати відповідальність за власні вчинки та їх наслідки.
Надія Зіновіївна розпочала захід з проблемної ситуації, у ході якої діти мали обрати з перерахованих звичок, які належать до «поганих», а які до «корисних». За допомогою відеосюжету «Шкідливі звички, їх вплив на долю людини» в якому медики стверджують, що здоров’я людини на 10% залежить від спадковості, на 5% від роботи медиків, на 85% від самої людини, учні зробили висновок – здоров’я людини залежить від її звичок.
Інтерактивна вправа «Твердження правильне чи твердження хибне» допомогла визначити школярам, що чекає їх у майбутньому: здорове довготривале життя чи хвороба і немічна старість.
Активну участь в обговоренні, як зберегти власне здоров’я, діти взяли після перегляду рекламного ролика «Є каяття, та нема вороття». Кожна людина має свободу вибору. Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком.
Завершуючи захід, кожен учень обрав папірець з корисною звичкою: займатися спортом, прогулянки на свіжому повітрі, мати гарну посмішку, дотримуватись режиму дня, вживати якісну їжу тощо.