Пізнавальна гра «Вибір здорового способу життя»

13 квітня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Горбань Вікторія Вікторівна, класний керівник 5-А класу  з учнями   провела пізнавальну гру про навички здорового способу життя.

На початку гри, Вікторія Вікторівна розділила учнів класу на три групи. Розв’язавши кросворд, учні дізнались тему заходу – це здоровий спосіб життя, збереження свого здоров’я.

Під час відгадування ребусу, учні поглибили знання про складові здоров’я: режим, правильне харчування, гігієну. Потім, у вигляді постеру п’ятикласники склали правильний режим дня.

Розучивши нові вправи ранкової гімнастики, команди відповіли на питання, що відбувається в організмі людини під час зарядки. Переглянувши відеофільм «Ранкова гігієна», школяра виконували практичні завдання, як правильно чистити зуби.

Вивчаючи піраміду харчування, діти складали свій раціон харчування. Проект «Їмо правильно» був у вигляді пазлів, які містили набір страв. Захищаючи своє меню, набули навичок правильного харчування.

Підводячи підсумок гри, Вікторія Вікторівна відмітила ті запитання, які виявляються найскладнішими для учасників, з метою проведення додаткових занять з проблемних тем.